УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ


УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯВІКОВІ ВИМОГИ:Мінімальний необхідний вік: 21 рік — для груп А, В, C, H, J, E; 25 років — для решти груп автомобілів.

ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ: Водій повинен мати дійсне посвідчення на право керування транспортним засобом, видане принаймні 1 рік тому.

МОЛОДИЙ НАДІЙНИК ВОДА: Для водіїв груп A, B, C, E, H & J, які не досягли 25 років, стягується плата в розмірі 4 євро на добу (максимум - 3 дні).

СПОСІБ ОПЛАТИ: Для оренди автомобілів будь-якої групи клієнт повинен пред’явити дійсну кредитну картку, яку приймає до сплати компанія Thrifty, з метою оплати необхідної суми в рамках обов’язкової попередньої згоди, а також з метою здійснення попередньої оплати та погашення кінцевої оплати оренди..

ПЕРІОД ВІДСТРОЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: У разі затримання орендарем повернення транспортного засобу більше, ніж на 29 хвилин з моменту закінчення 24 годин, орендар сплачує Компанії вартість прокату за кожні наступні 24 години утримання автомобіля орендарем.

ПЛАТА ЗА ВІДМІНУ / НЕЯВКУ: У випадку, якщо клієнт не з’явився або не скасував за останні 24 години до отримання автомобіля, з клієнта буде стягнено плату за пізнє скасування / неявку, рівну платі за 1 день або 30 євро, залежно від того, що більше. «Неявкою (No-Show)» вважаються ситуації, коли замовник не забрав транспортний засіб протягом однієї (1) години від заброньованого часу / дати, якщо немає затримки в дорозі (враховуючи, що номер рейсу та / або дані про поїздку були надані до початку часу резервації).

РАННЕ ПОВЕРНЕННЯ / ПРОДОВЖЕННЯ ОРЕНДИ: Кошти не повертаються за будь-яку невикористану частину ваучера / днів прокату. Щодо безперервного продовження оренди варто домовитись з Thrifty Укарїна принаймні за 48 годин до запланованого / зарезервованого терміну оренди, що стягується відповідно до дійсного роздрібного тарифу.

ДОРОЖНІ ШТРАФИ: Клієнт несе відповідальність за будь-які витрати і штрафи. Якщо клієнт не сплачує нарахований йому штраф, Thrifty сплатить їх і стягне з клієнта всю суму штрафу плюс Адміністративний збір в розмірі 25 євро за кожний випадок, щоб покрити всі адміністративні витрати.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОРЕНДАРЯ: У разі пошкодження чи втрати орендованого автомобіля або його частини, а також у випадку пожежі, пошкодження скла чи викрадення, всю відповідальність несе орендар чи додаткові уповноважені водії.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ТРЕТІМИ ОСОБАМИ (TPL): Oрендований транспортний засіб забезпечено страхуванням відповідальності перед третіми особами відповідно до законодавства України.

СТРАХОВКА НА ВИПАДОК АВТОМОБІЛЬНОЇ АВАРІЇ: (CDW / SCDW): Відповідальність орендаря за пошкодження транспортного засобу компанії Thrifty може бути зменшена відповідно до умов договору оренди до суми мінімального платежу, що становить 750 євро для автомобілів груп A,В, H, 900 євро для автомобілів груп C,E, J, 1100 євро для автомобілів груп S,T, або 1500 євро для автомобіль групи T, Y, шляхом сплати відповідної суми додаткового щоденного внеску, а саме: для груп A,В, H, — 11 євро; для груп C, E, J — 14 євро, для груп S, T — 24 євро, 29 євро — для групи Y.

Орендар може зменшити вказану вище відповідальність до суми мінімального платежу, що становить 200 євро для автомобілів груп A,В, H, 275 євро — для груп C, E, J, I 400 євро — для груп S, T а також 500 — для групи Y шляхом придбання додаткового щоденного страхового покриття в розмірі 7 євро, 9 євро, 15 євро, 18 євро відповідно (SCDW).

Дане страхове покриття виключає пошкодження дна, коліс та покришок автомобіля.

СТРАХОВКА НА ВИПАДОК ВИКРАДЕННЯ (TP): Страхування від крадіжки є страховою послугою, користування якою зменшує фінансову відповідальність орендаря у випадку крадіжки транспортного засобу компанії Thrifty до 750 євро для автомобілів груп A,В, H, 900 євро — для груп C, E, J, I 1100 євро — для груп S,T а також 1500 євро — для групи Y при сплаті внеску в розмірі 6 євро, 8 євро, 12 євро і 15 євро відповідно за кожен день оренди. Дане страхове покриття виключає крадіжку особистих речей орендаря.

ДОДАТКОВА СТРАХОВКА SUPER COVER (SC): Орендар може зменшити (з нульовою франшизою) відповідальність на випадок повного викрадення або пошкодження транспортного засобу Thrifty за щоденну плату в розмірі €4 для груп A, B, H, € 5 для груп C, E, J, I €6 для груп S, T, та €7 для групи Y, за умови, що орендар попередньо сплатив за покриття CDW, SCDW та TP, або має бронювання, що включає ці покриття. Пошкодження шасі автомобіля, колеса та шини, розбите скло автомобіля або втрата ключів автомобіля не покриваються.

КОМІСІЯ ЗА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ У РАЗІ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ (IAF): У разі настання нещасного випадку з вини орендаря, останній зобов’язаний сплатити компанії Thrifty комісію на безповоротній основі в розмірі 25 євро на покриття витрат на оформлення документів.

ПЛАТА ЗА ОБСЛУГОВУВАННЯ В АЕРОПОРТУ (ASC): Даний збір у розмірі 10% застосовується у всіх аеропортах України. Зазначений вище процент нараховується на суму всіх платежів, за винятком податків і розміру сплати за пальне. Мінімальна сума плати за обслуговування в аеропорту — 10 євро.

ПАЛИВНА ПОЛІТИКА: При тривалості прокату 1-2 дні замовник повинен повернути автомобіль з тією ж кількістю палива, яка була на момент видачі автомобіля. У випадку, якщо клієнт поверне автомобіль з меншою кількістю, з клієнта стягується вартість відсутнього палива. Додатково буде застосовано плату за послугу дозаправки, яка сьогодні становить €20.

При тривалості прокату три дні або більше, замовник зобов’язаний здійснити попередню оплату за кількість пального, яке знаходиться в баку орендованого автомобіля в момент отримання автомобіля. Після повернення авто - і лише в цей час - замовник може попросити повернути вартість палива що є в баку в той час. У цьому випадку, якщо кількість пального в баку менша від тієї, яку передплатив клієнт, тоді застосовується плата за дозаправку, яка сьогодні становить 20 євро. Будь-яке належне повернення коштів буде виконано за допомогою кредитної / дебетової картки клієнта.

Ціна за літр використовуваного палива є середньою ціною палива для регіону, де був орендований автомобіль. Плата за послугу дозаправки становить 20 євро, тоді як Thrifty залишає за собою право змінити її в майбутньому без попереднього повідомлення. Будь-які відшкодування пального, суперечки тощо повинні вирішуватися з персоналом Thrifty під час повернення транспортного засобу. Thrifty не розглядає жодних суперечок після видачі остаточного рахунку-фактури. Листовка з паливною політикою доступна на всіх Thrifty локаціях на п'яти мовах.

ПЛАТА ЗА ДОЗАПРАВЛЕННЯ: €20.

СИДІННЯ ДЛЯ НЕМОВЛЯТ/ДІТЕЙ: Надається за вимогою, добова плата за користування 4 євро.

GPS: За кожного додаткового водія нараховується щоденна плата в розмірі 5 євро. Сплата разового внеску в розмірі 50 євро надає додатковому водієві право користування автомобілем протягом будь-якого терміну оренди понад 10 днів.

ОПЛАТА ЗА ДОДАТКОВОГО ВОДІЯ: За кожного додаткового водія нараховується щоденна плата в розмірі 5 євро. Сплата разового внеску в розмірі 50 євро надає додатковому водієві право користування автомобілем протягом будь-якого терміну оренди понад 10 днів.

ЗБІР ЗА ЗИМОВЕ ОБЛАДНАННЯ: Збір за зимове обладнання покриває витрати на комплектацію орендованого автомобіля із зимовим обладнанням; Це стосується періоду оренди з 1 листопада до 15 квітня.

ЗАХИСТ ВІДКРАНИХ: Відповідальність орендодавців за пошкодження на лобовому склі автомобіля може бути зменшена відповідно до Загальних положень та умов договору оренди, приймаючи плату в розмірі 2 євро на день.

ПЛАТА ЗА ПРИЙМАННЯ/ПЕРЕДАЧУ: За кожен випадок приймання або передачі автомобіля поза межами прокатного пункту компанії Thrifty нараховується плата у розмірі 18 євро. Якщо приймання/передача здійснюється в неробочий час, стягується додаткова плата в розмірі 20 євро.

ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ В ОДИН БІК: Застосовується для поїздок між прокатними пунктами компанії Thrifty за умови оформлення письмового дозволу та укладання відповідної угоди про сплату з компанією Thrifty.

НАЯВНІСТЬ ТРАНСПОРТНОГО ПАРКУ: Компанія залишає за собою право на надання автомобіля, модель якого відрізняється від замовленого, але є аналогічною чи кращого типу.

ПОДАТКИ: На усі тарифи та збори, вказані в цьому проспекті, нараховується ПДВ у розмірі 20%.

 
 
 
© 2018 Autotechnica Fleet Services SRL.
All Rights Reserved.